Chystají Telltale herní Walking Dead?

Adventura podle zombie TV seriálu?

Populární americká TV show Walking Dead se zřejmě brzy dočká herního zpracování. Podle zpráv serveru 1UP se totiž vývojáři z Telltale chystají oznámit stejnojmennou hru na své tiskové konferenci 17. února.

Ten den Telltale představí pět nových her, z nichž jedna má být založena na "čerstvě spuštěném TV pořadu a komiksu, který mění svět okolo nás". 1UP prý sice nemají konkrétní indicie, jsou ale přesvědčeni o tom, že půjde právě o Walking Dead.

Telltale jsou sice známí především jako vývojáři epizodických adventur Sam & Max nebo z poslední doby Back to the Future, stále častěji ale hledají žánrový přesah. Momentálně jedno z jejich studií pracuje třeba na adaptaci Spielbergova velkofilmu Jurassic Park.

TV seriál Walking Dead se odehrává v malém městečku v Kentucky a jeho ústřední postavou je šerif Rick Grimes, který se probudí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Od začátku má pocit, že je něco špatně, ale teprve první setkání s živými mrtvými ho usvědčí o tom, že svět kolem něj ovládli zombíci.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna