Nejasný osud datadisku pro Arcanii

Česká verze vyjde až s tou anglickou.

Včera internetem proběhla zpráva o tom, že JoWood byl nucen odložit vydání datadisku Arcania: Gothic 4 - Fall of Setarrif na neurčito. Jak odhalila správní firma Helmut Platzgummer, která má na starost lednový bankrot JoWoodu, firmu přestal podporovat jeden z jejích klíčových investorů.

Vše ještě nemusí být tak zlé. Dnešní vydání deníku Austrian Independent přineslo z anonymních zdrojů zprávu o tom, že zbylí dva investoři hodlají JoWood dál podporovat i ve světle nejnovějších událostí. Zbývá tedy vyřešit, kdy se datadisk Fall of Setarrif objeví místo dříve avizovaného zítřejšího vydání v Německu.

Jak zjistil český Eurogamer, lokalizovaná verze od Comgadu už je víceméně připravena a vyjde ve stejný den jako ta anglická ve světě - jen co se bude znát oficiální datum vydání.

"Zatím není jasné, jestli hru můžeme vydat ve stávající formě," řekl manažer studia Stefan Berger v tiskovém prohlášení. Na vině jsou spory mezi JoWoodem a investorskou firmou BVT, která platila vývoj původní Arcanie: Gothic 4.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Američanka se převlákla za Milese Moralese ze Spider-Mana

Hry se už prodalo více kusů než The Last of Us 2 či Ghost of Tsushima.

F1 2021 s podporou 120 fps

A pro raytracing musíte mít GeForce RTX 2060 či Radeon RX 6700 XT.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna