Termíny Skyrim datadisků na PS3/PC a bety SimCity

Kompenzací se stane sleva.

Bethesda definitivně překonala dlouhodobé technické potíže s rozchozením přídavného obsahu ve světě Skyrimu kvůli paměťovým omezením PlayStation 3, takže Sony dnes mohla slavnostně oznámit, kdy si na této konzoli zahrajete trojici DLC. Podmínkou je aplikace patche 1.8 na základní hru.

Jako první vyjde na PlayStation Store třetí datadisk Dragonborn a to někdy začátkem února, asi 5.2., kdy se objeví i jeho PC verze. Později v únoru se k němu připojí druhé a první DLC ve verzi pro PS3, Hearthfire a Dawnguard. Kompenzací pro delší čekání hráčů na PS3 bude zaváděcí sleva 50% vždy v úvodním týdnu po vydání každého přídavku.

EA zase stanovili, kdy proběhne veřejná beta SimCity. Budovatelé městských aglomerací nechť si na to vyhradí čas 25. - 28. ledna. Nutný bude účet na Originu, přihlásit se mezi účastníky můžete na české homepage.

"Jsme extrémně nadšení s naším dosavadním pokrokem a rádi bychom touto cestou poděkovali fanouškům za podílení se na hře a jejich podporu. Velmi si vážíme vášně pro hru, která nás nutí pracovat ještě více tvrdě, abychom pro vás vyrobili SimCity, jaké jste si vždy přáli," napsali k tomu tvůrci.

Betu však bude dovoleno hrát pouze po dobu jedné hodiny. Až ta uplyne, o své město nadobro přijdete a můžete maximálně začít odznovu, což není příliš motivující. Spíš to působí jako zátěžový test pro servery EA než jako pořádná ochutnávka hry, na kterou si musíme počkat až do začátku března.

Intro ze Simcity

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna