Už se pracuje na přespříštím dílu Assassins Creed

Jade ve studiu v Torontu kutí pět projektů.

To bude voda na mlýn všem kritikům přespříliš častého vydávání nových dílů série Assassins Creed. Ale když to vypustila z úst zrovna hezká Jade Raymond, tak bychom ji to mohli výjimečně odpustit, ne? :)

1

Její studio UbiSoftu, které řídí v Torontu, nefiguruje mezi těmi osmi z celého světa podílejícími se na pirátském AC4: Blag Flag v Karibiku. Namísto toho tam už nyní zahajují práce na přespříštím dílu Assassins Creed, který vyjde někdy v následujících letech, možná trochu netakticky vyslepičila Polygonu.

Po dokončení srpnového Splinter Cell: Blacklist a multiplayerové části uspalého Rainbow Six: Patriots bude Jade Raymond dohlížet na hned pět již schválených projektů vznikajících v kanadském velkoměstě, které by se jinak rádo ucházelo o letní olympiádu v roce 2024.

Vedle té spolupráce na přespříštím Assassinovi a pokračování nějaké další klíčové sérii UbiSoftu (tipujeme další Prince of Persia) bude pod ní v Torontu cílových 800 lidí kutit ještě dvě nové značky a také něco budoucího k Splinter Cell. Jade Raymond si pochvaluje, že se na těchto projektech podílejí lidé, kteří se u Assassina vyskytují od úplného počátku v roce 2007, vedle veteránů jako jsou ex-Rockstaři nebo umělecký ředitel Prototype.

Že není jen nastrčenou kráskou, která by se do vysoké pozice dostala přes postel, ale naopak hernímu průmyslu více než rozumí, opětovně předvedla tento týden v rozhovoru pro Guardian. Mimojiné prohlásila, že na trhu existuje prostor jen pro 10 vysokorozpočtových AAA titulů ročně a že buď musíte udělat hit, nebo nemáte šanci na navrácení obřích investic do vývoje za plnou cenu, což by si prý měli všichni vydavatelé naplno uvědomit.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna