K The Elder Scrolls Online přihozeno ještě hudební CD a steelbook

Seznam dárků se rozšířil, přesto je i s nimi o pár stovek levnější než stáhnutelná verze.

Měsíc před ostrým spuštěním fantasy onlinovky od Bethesdy, které jsme se podívali na zoubek v dojmech z poslední bety, přišlo Xzone s rozšířením počtu dárků, které dá za předobjednávku všem zákazníkům. K dřívějšímu přednostnímu přístupu ke hře o tři dny a Explorer's Pack DLC (možnost hrát za kteroukoli alianci s jakoukoli rasou a mapy k pokladům) nově přibylo ještě audio CD s vybranými hudebními motivy ze hry ve sběratelském obalu a také steelbook (oficiální plechová krabička).

"Dlouho jsme pro vás sháněli dárky ke hře The Elder Scrolls Online, ale to, co pro vás nakonec máme, předčilo i naše největší očekávání. Ano, rádi si vás rozmazlujeme," napsal obchod na Facebooku, společně s informací, že se vše týká základní PC verze hry.

Více o celé nabídce, kterou Xzone nabízí exkluzivně, na této stránce. Při té příležitosti není od věci připomenout něco, co se už stalo vesměs běžné - že v ČR prodávaná krabicovka od Cenegy je o pár stovek levnější (1299 Kč) než digitální standardní verze (1540 Kč) přímo do výrobce (poskytující předčasný přístup ještě o dva dny dříve), který jinak nabízí také imperiální edici s více ingame bonusy za 2240 Kč.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna