EA oficiálně potvrdili Battlefield Hardline

Donuceni po úniku. Co vše zatím víme?

Nic jiného už jim nezbývalo. Poté, co fanoušci včera vyčmuchali stopy na Battlelogu, museli EA s pravdou ven, i když to nakonec není spekulovaný SWAT.

V noci na dnešek oficiálně potvrdili Battlefield Hardline spolu s prvním artworkem na homepage, která odkazuje na 9. června na jejich E3 konferenci se slovy: "Obohatíme základy mulťáku Battlefieldu o nové fígly a silné stránky tvůrců po zkušenostech se singleplayerem."

1

Namísto vojenského zasazení původních Battlefieldů totiž bude tato odbočka série o střetech mezi policejními jednotkami složenými z civilistů (tým s názvem SWAT), kteří se snaží překazit práci zlodějům (tým s názvem Thieves). Nejblíže má námět asi loňskému úspěšnému Payday 2 či loupežím v GTA Online.

6

Objevená stránka na Battlelogu hovořila o čtyřech odlišných třídách postav (Enforcer, Mechanic, Operator, Professional), multiplayerové mapě Downtown a všeříkajících režimech Blood Money, Bomb Squad a Carrier Assault. Podle ikon s odměnami hráči využijí například pouta, vystřelovací hák a vše se samozřejmě bude točit kolem pytlů s penězi.

2

Prozkoumat už díky úniku předčasně můžete dokonce i všechny zbraně, bohatou výbavu a dopravní prostředky z této hry zkráceně přezdívané BFH:

3
4
5

Battlefield: Hardline vyjde pro PC, PS4, PS3, X360 a X1 někdy v říjnu či listopadu letošního roku, čemuž by opět měla předcházet beta. Jak známo, vývojářem poprvé nejsou DICE, nýbrž Visceral Games (autoři Dead Space).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

DOJMY z rozehrání The Dark Pictures: Man of Medan

Jak se hraje interaktivní film na lodi?

Henry Cavill ze seriálu nahradil Geralta ve hře

Neoficiální modifikace Zaklínače 3 dle Netflixu.

- komentáře (20)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna