The Elder Scrolls Online údajně má třičtvrtě milionu předplatitelů

Tvrdí to nezávislý průzkum.

Konečně jedna pozitivní zpráva, kterou toto MMORPG od Zenimaxu potřebovalo jako sůl, protože poslední dobou o něm nebylo vidu ani slechu.

Podle průzkumu od respektované firmy SuperData Research mělo The Elder Scrolls Online na PC v červnu přibližně 772 tisíc předplatitelů.

Není úplně jasné, z čeho přesně to bylo vydedukováno, průzkum pouze zmiňuje útratu 37 milionů hráčů MMO titulů po celém světě.

1

Z výdělků si pro sebe třetinu ukousne World of Warcraft, údajně miliardu dolarů za rok 2013, druhé je Lineage s 253 miliony dolarů. Dařit se má výborně i F2P hybridu Star Wars The Old Republic s odhadovanými tržbami 165 milionů dolarů za minulý rok.

Bethesda zatím žádná čísla hráčů nezveřejnila a mělo se za to, že hráčů bude mít TESO mnohem méně, než uvádí tento průzkum. Vliv na to může mít skutečnost, že pro registraci se povinně vyžaduje uvedení kreditní karty a automatické strhávání měsíčních poplatků po skončení třicetidenní zkušební doby, ačkoli to je u MMORPG standardem.

Nezapomeňte, že na EG pro vás máme návod pro začátečníky v The Elder Scrolls Online a také téma o tom, jestli jde o hru vhodnou pro sólisty a časově vytížené hráče.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna