Obchod Xzone láká na levný PlayStation 4

Balení s hrou FIFA 15 nebo tričkem.

Tento článek je placenou inzercí.

Herní obchod Xzone vrací na omezenou dobu do nabídky akci pro všechny, kdo mají zájem o konzoli PlayStation 4 se hrou k tomu. Pokud patříte mezi ty, kteří odolali lákání Grand Theft Auto V na předchozí generaci konzolí a chtějí si doplnit své herní vzdělání, tak máte možnost v bundlu konzole a právě jedné z nejlépe hodnocených her historie. Vyjde vás to právě teď pouze na 10 790 Kč.

Jestliže máte chuť si do sytosti zařádit v Himalájích ve hře Far Cry 4, můžete se rozhodnout pro druhý bundle v nabídce, který pojí konzoli PlayStation 4 právě s touto novinkou od Ubisoftu. I za tenhle balíček zaplatíte po dobu trvání akce 10 790 Kč.

A pokud by vás neoslovila ani jedna ze dvou výše zmíněných her, tak k základní verzi PS4 v černé i bílé variantě teď v Xzone zcela zdarma a automaticky přibalují skvělý fotbal FIFA 15. Opět za cenu 10 790 Kč včetně hry. Aby toho nebylo málo, tak jako dárek dostanete úplně k jakémukoliv výše zmíněnému bundlu navíc kvalitní tričko z obchodu JustShop.cz. Pro kompletní výpis této akce směřujte své kroky na Xzone.

1

Reklama

Související obsah

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna