Re-edice State of Decay se slevou pro stávající majitele

Termín i nové info o vylepšeních.

2

Nevýhodou hojně rozšířených předělávek pro současné konzole je, že obvykle nenabízejí slevu pro vlastníky původní hry. Zombie akce State of Decay to ale napraví.

Year One Survival edice pro PC a Xbox One, upřesněná na 28. dubna, poskytne 33 % slevu všem majitelům předešlé X360 verze. Standardně bude hra stát 30 dolarů, takhle ji tedy získáte za zhruba 20 dolarů, jen to musíte stihnout nejpozději do konce června. Není zatím jasné, zda se tato nabídka týká i pozdější PC verze, neb vše zaznělo na předváděčce Microsoftu.

Podle čerstvých dojmů Polygonu už otevřený svět State of Decay na X1 netrpí jakýmkoli zadrháváním a vše prý běží báječně plynulé, i když se zrovna na obrazovce vyskytuje hodně zombíků naráz, rozdíl oproti dřívějšku.

Vyšší výkon konzole také dovolil krvavější hostinu. Reedice v sobě obsahuje i obě dosavadní DLC - jak Breakdown s otevřeným koncem, který prověří, jak dlouho přežijete, tak i Lifeline se strukturovanějším zážitkem v nové lokaci a vojenské základně. Některé postavy z Lifeline zde budou dostupné i v Breakdown.

UPDATE - Z dodatečného oznámení od MS se dozvídáme další info o vylepšeních: 1080p grafika, nové textury pro detailnější prostředí, nové nasvícení pro zářivější dny či větší dohlednost do dálky, což se zde sakra hodí, když se na vás řítí horda nemrtvých a roli hraje každá vteřina.

Studio Undead Labs v mezidobí od léta 2013 zapracovalo i na nových animacích pro lidi i zombíky, které jsou plynulejší a realističtější. Zdokonalené rozhraní zase lépe umožní spravovat předměty, upgradovat zbraně či rychlejší rozhodnutí v časovém presu. Poslední novinkou je ostrý nůž, který zužitkujete, pokud se vaše hlavní zbraň rozbije.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna