O mapách a úpravě zbraní Call of Duty Black Ops 3

+ čerstvé E3 obrázky.

UPDATE 2 - vedle čerstvých E3 screenshotů níže dnes zveřejnili Activision fact-sheet, ve kterém přiblížili několik MP map v základní hře: Combine bude zasazena do výzkumného zařízení v egyptské Sahaře s těsnými koridory, v Hunted zavítáte do hor Etiopie v luxusním safari resortu s vodopádem, cestou pod vodou i velkou dohledností. Mapa Stronghold s asymetrickým designem je o švýcarské chajdě na zmrzlých vrcholcích Alp s přestřelkami na blízko. A konečně Evac pojednává o opuštěné evakuační zóně uprostřed zatopené oblasti v Singapuru.

Také bylo vysvětleno, co se myslí tím posunutím přizpůsobení zbraní na novou úroveň: s novým Gunsmith systémem může být každá zbraň upravena vícero modely, přídavky, kamufláží i emblémy. Díky Paint Shopu (jen v PS4/X1/PC verzích), který je výkonnější než běžné nástroje pro úpravu emblému, si nakreslíte vlastní grafiku zobrazenou na boku zbraní. S 64 vrstvami a třemi stranami si hráči vytvoří vlastní arzenál prý s takřka neomezeným počtem možných kombinací.

UPDATE - Nové čtyři minuty z příběhové kampaně v co-opu pro čtyři hráče:

Activision také na konferenci Sony oznámili zásadní změnu s DLC politikou, která byla poslední týdny na spadnutí a vše ji naznačovalo. Přídavky pro Call of Duty: Black Ops 3 už nebudou vycházet nejdříve na Xboxech, naopak ty si budou muset počkat a nově bude vše nejprve na PS4 (o PS3 DLC nic řečeno nebylo).

111

Jinými slovy, Sony vyhrála zásadní přetahovanou o marketingovou dohodu, díky čemuž nyní šlo slavnostně oznámit, že "PlayStation je novým domovem Call of Duty". Možná to působí jako detail, ale spousta hráčů na to dá a může to ovlivnit jejich rozhodování, kterou konzoli si letos na podzim pořídit. Prý to bude fungovat stejně jako předtím s Microsoftem, což by znamenalo měsíční odstup s vydáváním DLC na ostatní platformy (PC, X1, X360), a dohoda je zatím jen na rok. Jak známo, Black Ops 3 nakonec začátkem listopadu vyjdou i pro staré konzole (port od externího studia).

E3 trailer o multiplayeru Black Ops 3:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna