Warner Bros změnili interní schvalovací procesy

Aby se neopakoval Batman.

V budoucnu (tedy nejblíže u Mad Max) by se neměla opakovat fiaska, jaká postihla PC verzi Batman: Arkham Knight (koupit na Alza.cz, recenze) nebo předtím částečně i Mortal Kombat X. Vyplývá to z nejnovějších informací od Warner Bros.

Firma tvrdí, že kvůli známým potížím upravila interní schvalovací proces pro všechny její hry. Není jasné, jak a co přesně změnila, ale asi bude přísnější, aby nemohla znovu vydávat zmetky.

A jak to aktuálně vypadá s PC verzí Batmana, pár týdnů poté, co byl pozastaven její prodej?

"Řešení potíží s výkonem hry na počítačích je stále naší hlavní prioritou a domníváme se, že jsme už identifikovali řadu závažných problémy. Jejich opravy momentálně implementujeme do hry a testujeme, takže až to bude hotovo, budeme mít jasnější představu, jak jsme na tom časově, a příští týden dáme všem vědět ohledně finálního vyřešení."

Těm hráčům, kteří si Arkham Knight na PC stihli koupit hned v den vydání, jsou prý opravy kontinuálně poskytovány, aby mohli lépe hrát.

Čtěte také: O potížích Batman Arkham Knight na PC se prý vědělo dlouhé měsíce, Technický rozbor zmršené PC verze, Batman v záplavě chyb.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna