Prototype 1 a 2 pro Xbox One venku

Dost neobvyklý způsob vydání.

Překvapení: Balíček s prvním a druhým dílem Prototype je už ode dneška k zakoupení, resp. ke stažení pro Xbox One.

Anebo také ne, však se o něm vědělo už pár týdnů díky únikům z obchodů i achievementům (i trofejí pro PS4, tzn. verze pro ní asi dorazí později). Kolem opětovného uvedení této otevřené městské third-person akce s brutálními superschopnostmi z let 2009 a 2012 (recenze dvojky) však panuje spousta otazníků.

Activision se vůbec neobtěžovali, aby potenciálním zákazníkům o tomto Prototype Biohazard Bundle sdělili něco bližšího, což by se docela slušelo, když za něj chtějí nemalou částku 50 dolarů, tzn. 1300 Kč.

V popisku píší pouze to, že obsahuje veškerá DLC a má 7 + 10 GB, ale už chybí zásadní informace, jak moc velký remake či remaster to vlastně je, co od něj čekat po technické stránce atd. Ani nejsou k dispozici žádné obrázky z této nové verze pro X1.

Buď na to výrobce jednoduše kálí, což by pro něj bylo typické - prostě jen chtěl využít okurkové sezóny, kdy hráči nemají do čeho píchnout, aniž by se zdržoval nějakým marketingem, má přece Call of Duty.

Nebo se není moc čím chlubit, pokud by Activision jen zprovoznili obě hry na konzoli Microsoftu a nevěnovali jim pořádnou péči, o které by stálo za to mluvit. Nicméně tímto postupem zase získá opětovné zmínky v médiích, až vše za pár hodin či dnů vyjde najevo, což není k zahození. Případnou třetí variantou je, že kvůli dovoleným a létu nejsou v práci lidi, kteří by potřebné detaily, o co jde, hráčům poskytli.

Reklama

Přeskočit na komentáře (3)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

EA nakonec zrušili reboot Anthem

Právě se stalo + důvody od BioWare.

Druhý patch Cyberpunk 2077 až o měsíc později

Vysvětlení z Polska nepotěší.

Acer Predator X35 - prémiový monitor za prémiovou cenu

Jen pro totální nerdy. Patříte mezi ně?

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna