Nahota 19. století v Assassins Creed Syndicate

Vyhledávač ji najde.

V UbiSoftu nejsou žádní troškaři. K příležitosti blížícího se vydání Assassins Creed Syndicate (Alza.cz) spustili speciální web s jakýmsi vyhledávacím enginem pro 19. století, resp. s něčím, co by tehdy odpovídalo dnešnímu Google.

Můžete tam zkusit zadat různá klíčová slova a být zvědavi, co vám vyplivne. Někteří redaktoři tam samozřejmě ihned zadali to, co je suverénně nejhledanější na současném internetu. A kupodivu autoři univerza hry na erotiku či na nejstarší řemeslo na světě nezapomněli, což se musí ocenit, protože tím riskují mediální kauzy.

1

Tímto způsobem se ve vyhledávači dá dostat k obrázkům jen částečně obnažených žen z konce 19. století, jak velely dobové standardy, odlišné od těch dnešních.

Že mají v UbiSoftu smysl pro humor, dokazuje i upravená zkratka MILFY, pro matku, kterou byste rádi našli. Nebo zmínka o dalších fotkách v prémiové sekci. Mezi zpravodajstvím zase najdete upozornění o vrahovi tří prostitutek.

Nyní nezbývá než doufat, aby nám od reálného Google nepřišla varovná notifikace, že na našich stránkách máme porno a ať ho koukáme okamžitě odstranit, jinak že tu nebude zobrazovat reklamu, jako se to párkrát stalo u některých videí ze Zaklínače 3...

2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna