Assassin's Creed Syndicate bude mít první den dokonce dva patche

Jen mají každý 500 MB, ne jak se dříve psalo 18 GB.

V poslední době bývá docela zvykem, že když vycházejí velké hry, mají day one patche. Je to způsobeno tím, že když chcete vydat hru na konzoli, musíte ji dát zhruba dva měsíce před vydáním na certifikaci do Sony a Microsoftu a mezitím můžete najít pár dalších chyb, které byste chtěli opravit. Což se dělá právě těmito patchi. Poprvé se ale stane, že některá hra bude mít tyto day one patche dva.

Prozradil to komunitní manažer Ubisoft Montreal, Gabe Graziani. Když se na Redditu začaly objevovat informace, že patch bude mít hutných 18 GB, přišel tam, aby osvětlil, jak to ve skutečnosti je.

"Ve skutečnosti budou dva patche, které se objeví Day 1. První patch (označený 1.10) má 541 MB a druhý (označený 1.11) má 534 MB. Nevím, odkud těch 18 GB přišlo... žádný z patchů, které si budete muset stáhnout, takhle velký nebude."

Komunitní manažer Assassin's Creed Justin Kruger také potvrdil, že na PS4 musíte mít na instalaci 43 GB volného místa a na Xbox One vám bude stačit 40 GB.

Assassin's Creed Syndicate vychází již tento pátek na konzole (koupit můžete na Alza.cz), PC verze pak vychází 20. listopadu.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna