"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Chcete si stáhnout zrušené demo P.T. od Hideo Kojimy na PS4? Můžete tak učinit, pokud jste si ho někdy v minulosti stáhli, ale je třeba trochu snahy. Zde najdete návod, podle kterého si musíte nastavit PC jako proxy.

- Beta DOOM byla prodloužená. Všichni měli podle všeho o 24 hodin více času na to vyzkoušet si tuto FPS (píšeme v minulém čase, protože tak jako tak skončila včera).

- Metal Slug 2 je na Steamu. Tuhle devadesátkovou klasiku si můžete koupit za 170 Kč.

- Guitar Hero měl mít svou MMO, jakkoli děsivě to zní. Dokonce se můžete podívat, jak takové Guitar Hero MMO, na kterém se pracovalo v roce 2011, mělo vypadat:

- Chtěli byste vidět, jak vypadá Gerudo Valley z klasiky všech klasik, Ocaria of Time, přetvořené do Unrealu 4? Jedním slovem - božsky.

- Counter Strike 1.6 si už můžete zahrát na telefonech s Androidem. Dokonce s funkčními servery a se vším ostatním. Celou hru na telefonní operační systém předělal jeden chlápek. Abyste si zahráli, musíte mít na Steam účtu 1.6 verzi. Všechny instrukce jak hru rozchodit najdete zde.

Reklama

O autorovi

Ales Harazim

Ales Harazim

Redaktor