Zdá se, že další nový přídavek do Destiny by mohl vyjít 20. září. Jak se na to přišlo? Díky tajemnému uživateli Redditu.

1
Rezyl Azzirova Grimoire karta.

V posledním velkém dubnovém updatu hry se objevil další nový Dead Ghost, které jsou rozeseti na složitě přístupných místech. Tento se nachází v Prison of Elders.

Je tak skrytý, že je velmi nepravděpodobné, že ho člověk najde náhodou a proto se stalo velkou debatou to, jak ho někdo mohl objevit pouhých 16 minut poté, co Bungie vydalo dubnový update. Na Redditu se totiž objevil návod, jak Dead Ghosta najít.

Na Redditu návod zveřejnil uživatel Rezyl Azzir, který očividně během 16 minut stáhl celý update, proběhl Prison of Elders a narazil na skrytý objekt. A stihl napsat návod. Dalším hráčům to samozřejmě přišlo podezřelé a Dead Ghost navíc obsahovat povídku o postavě Rezyla Azzira.

Uživatel z Redditu už zmizel. Smazal svůj post a také svůj profil. Ale lidé z Redditu ještě stihli najít jeho další post, kde stálo:

"Vegisima die mensis noni. ILLUD est venturus. Per Audacia ad astra."

Je to latinsky a v překladu to znamená:

"Dvacátý den devátého měsíce. Přichází TO. Kupředu, ke hvězdám."

Bungie už dříve prozradili, že příští velký přídavek k Destiny vyjde zhruba jako The Taken King, což by mělo být září. Spekuluje se, že další velký přídavek se bude zabývat rasou Cabalů, které najdete na Marsu. Je to jediná zbývající rasa, o které ještě žádný přídavek nebyl.

2

Reklama