"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Dnes v odpoledních hodinách se dočkáme finálního traileru na Uncharted 4 a do 10. května, kdy má hra vyjít, už nemáme žádný další čekat.

- Eve: Valkyrie bude podporovat cross-platform hraní. V současnosti funguje na Oculus Rift, ale chystá se také verze pro HTC Vive a VR pro PlayStation a všechny tyto verze by měly fungovat společně.

- Rayman Origins je už také kompatibilní s Xbox One. Jde o další přírůstek do seznamu titulů z X360, které už pustíte také na Xbox One.

- Tady je nový trailer na PS4 exkluzivitu Let it Die.

- Na video plné explozí z Alienation, které vychází na PS4 co nevidět, se můžete podívat zde:

- Ark: Survival of the Fittest vyjde na PS4 v červenci. Konkrétně hra vyjde 19. července a podporovat bude připojení až 72 lidí.

- O Half-Life 3 sice ani vidu ani slechu, ale objevilo se alespoň něco nového o Half-Life 2. Jde o pár konceptů z HL2 pocházející z knihy Raising The Bar a zbytek uniklých obrázků najdete zde.

1
2
3
4

Reklama

O autorovi

Ales Harazim

Ales Harazim

Redaktor