Firma Cook and Becker zaměřená na umělecká díla představila novou sbírku třiceti tištěných obrazů na motivy hry Zaklínač 3: Divoký hon (Alza.cz). Vše je oficiálně posvěceno CD Projektem RED.

Tyto vysokokvalitní obrázky vznikly z původních kreseb a konceptů od grafiků jako Marek Madej, Monika Zawistowska, Bartłomiej Gaweł a Anna Podedworna.

1

"S třiceti obsaženými kousky jde o dosud naši největší kolekci. Existuje totiž tolik nádherných artworků, ze kterých jsme mohli vybírat. Ostatně jsou také spolu provázány a vyprávějí příběh. A jak bychom mohli ukázat hrdiny, ale už ne prostředí a monstra? Jsme pyšní, že si tvůrci vybrali ke spolupráci právě nás," dodal výrobce z Cook and Becker.

S limitovanou edicí, výjimečností a puncem kvality samozřejmě souvisí i velice vysoká cena, která činí kolem 100 dolarů za každý obraz, ke kterému dostanete i certifikát původu, podpis autora a další vychytávky. Objednávat můžete z tohoto online-shopu a udělat si doma takové luxusní muzeum, jakým se mohou pyšnit jen ti největší fandové Zaklínače.

Reklama