Potvrzeno Destiny: The Collection

+ PS4 obsah do Rise of Iron.

Amazon to vyzradil už před časem, proto je dnešní oznámení od Activision pouhou formalitou. Destiny: The Collection opravdu přinese veškerý obsah, který pro tuto sci-fi onlinovku od Bungie (Alza.cz) dosud vyšel: tedy první díl a všechny čtyři přídavky (The Dark Below, House of Wolves, The Taken King a také nový Rise of Iron).

4

Za kompilaci vycházející 20. září dáte 60 dolarů, tedy běžnou cenu plné hry. Je prý určena pro ty, kteří chtějí s Destiny začít, a i proto uvnitř najdete povýšení na 40. level, aby nic nebránilo v přidání se k přátelům.

Pokud vlastníte The Taken King, můžete upgradovat na Collection za zvýhodněnou cenu, která je o třetinu nižší. Lze i přenést vaši postavu, ale jen z X360 na X1 nebo z PS3 na PS4.

Activision též představili, jaký bonusový obsah dostanou PS4 hráči Destiny s příchodem záříjového DLC Rise of Iron. Na této platformě vydrží exkluzivně do podzimu 2017.

Půjde o jeden quest (Show of Strength), středně velkou PvP mapu (Icarus) a novou loď (Timeless Tereshkova) - detaily o nich na PS Blogu a obrázky níže.

1
3
2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna