Sniper Elite 4 zná plán svých přídavků

Vč. třídílné kampaně.

Druhoválečná odstřelovačská hra (recenze), kterou u nás vesměs potichu distribuovali HYPE s.r.o., nebude trpět nedostatkem dodatečného obsahu. Její tvůrci z Rebellionu dnes ozřejmili, co všechno chystají na příští měsíce.

Březen do Sniper Elite 4 (Alza.cz přinese první část z třídílné mini-kampaně nazvané Deathstorm. Vedle Night Fighter Expansion Packu s novými postavami, zbraněmi a skiny pro platící hráče, zatímco všichni získají další režim Elimination na nové mapě Night Woods.

1

V dubnu na to naváže druhá část kampaně s infiltrační misí, Urban Assault Expansion (nové i ženské postavy, skiny, zbraně). Bez placení to bude mapa Urban, nějaký MP mód a nová Survival mise hratelná samostatně či ve 2-4 lidech v co-opu.

Na přelomu května a června bychom se měli dočkat završení mini-kampaně (Obliteration), dalšího balíčku Cold Warfare Expansion Pack s podobnou náplní co předtím a Lock and Load Weapons Packu (3 zbraně). Zdarma si Sniper Elite 4 rozšíříte o MP mapy Fortress a Bunker, plus další Survival misi.

2

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna