Další detaily o prvním velkém přídavku Destiny 2: Curse of Osiris

Nový power level, mise, raid a další.

Bungie v Paříži prezentovali první velký přídavek do Destiny 2 (koupit na Alza.cz) s názvem Curse of Osiris, který má vyjít v průběhu prosince. A dozvěděli jsme se díky tomu poměrně dost zajímavostí.

Přídavek do hry přidá planetu Merkur se spoustou nových postav a lokací a také nové sociální místo, Lighthouse, které už mohou znát ti nejlepší z jedničky Destiny, kteří se tam dostali po výhře v multiplayerovém Trials of Osiris.

Příběh přídavku začíná po konci kampaně ze základní hry. Ikora hráče požádá, aby našel Osirise, nejmocnějšího guardiana v historii. Jejího mentora.

Osiris je v exilu, ztratil se a vaším úkolem bude najít ho. Víme, že ho daboval Oded Fehr, kterého můžete znát z filmu Mumie, což znamená, že ho nejspíš najdete... V misích vás bude provázet Sagira, hláškující Ghost dříve patřící Osirisovi. Nadabovala ji Morena Baccarin a je to vlastně poprvé, co k hráči bude promlouvat jiný Ghost. Bude to také poprvé, kdy se dozvíme něco bližšího o historii rasy Vexx.

Curse of Orisis obsahuje také několik nových striků, adventures a hlavně nový raid, o kterém Bungie něco málo prozradí později. Level cap bude zvýšen na 25 (zatím je maximální level 20) a power level cap se zvýší na 330 (prozatím je 305).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna