DICE se rozhodli snížit počet kreditů za hrdiny ve Star Wars Battlefront 2 o 75 procent

Poslouchají hráče.

Včera se hodně mluvilo o tom, kolik hodin člověk potřebuje, aby mohl odemknout například Dartha Vadera. DICE a EA očividně poslouchají a rozhodli se to tedy rychle změnit. Znamená to, že hrdiny jako Dartha Vadera nebo Luka Skywalkera už budete moct ve hře získat mnohem rychleji. I bez utrácení skutečných peněz.

Na oficiálním blogu výkonný producent DICE, John Wasilczyk, oznámil, že snižují počet kreditů potřebných na odemčení o 75 procent. Luke Skywalker a Darth Vader budou k dispozici za 15 000 kreditů, císař Palpatine, Chewbacca a princezna Leia potom za 10 000 kreditů. Iden je za 500 kreditů. Všechny tyto změny jsou platné ihned.

Zítra by se měl producent účastnit také Ask Me Anything na Redditu, kde by měl odpovědět na další tíživé otázky komunity.

Je to důkaz, že EA a DICE poslouchají, na co si hráči stěžují a skutečně se snaží, aby se jim hra líbila. Společně se rozhodli pro loot boxy, které lze získávat také za skutečné peníze, aby mohli zrušit Season Pass a všichni hráči tak měli přístup k veškerému obsahu, který bude pro hru vznikat a netříštila se tak komunita.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna