Včera se hodně mluvilo o tom, kolik hodin člověk potřebuje, aby mohl odemknout například Dartha Vadera. DICE a EA očividně poslouchají a rozhodli se to tedy rychle změnit. Znamená to, že hrdiny jako Dartha Vadera nebo Luka Skywalkera už budete moct ve hře získat mnohem rychleji. I bez utrácení skutečných peněz.

Na oficiálním blogu výkonný producent DICE, John Wasilczyk, oznámil, že snižují počet kreditů potřebných na odemčení o 75 procent. Luke Skywalker a Darth Vader budou k dispozici za 15 000 kreditů, císař Palpatine, Chewbacca a princezna Leia potom za 10 000 kreditů. Iden je za 500 kreditů. Všechny tyto změny jsou platné ihned.

Zítra by se měl producent účastnit také Ask Me Anything na Redditu, kde by měl odpovědět na další tíživé otázky komunity.

Je to důkaz, že EA a DICE poslouchají, na co si hráči stěžují a skutečně se snaží, aby se jim hra líbila. Společně se rozhodli pro loot boxy, které lze získávat také za skutečné peníze, aby mohli zrušit Season Pass a všichni hráči tak měli přístup k veškerému obsahu, který bude pro hru vznikat a netříštila se tak komunita.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Vedení EA brání jejich poslední nadílku her

Prý jsou nejlépe recenzované.

Další srovnání Battlefield 5 s raytracingem a bez něj

Výbuch rakety V1 oslní celou ulici + odlesky i dění za rohem.