Upřesněný termín L.A. Noire pro VR

Odložená verze.

Rockstar dnes upřesnil, kdy vydá opožděnou PC verzi své detektivky pro virtuální realitu HTC Vive. Původně se měla objevit s těmi remastery pro PS4 a X1, ale zjevně se nestíhalo.

Finálním termínem L.A. Noire: The VR Case Files (Alza.cz) je 15. prosinec. Studio to oznámilo na oficiálním Twitteru s tím, že si hru už můžete předobjednat na Steamu, kde cenovka činí 30 eur.

L.A. Noire: The VR Case Files pro HTC VIVE vás přenese do role detektiva Colea Phelpse, jehož úkolem je vyřešit brutální zločiny, komploty a konspirace inspirované skutečnými případy, které se v Los Angeles udály v roce 1947, tedy během jednoho z nejzkorumpovanějších a nejnásilnějších období historie města.

V rámci sedmi případů speciálně přepracovaných pro virtuální realitu nabízí L.A. Noire: The VR Case Files pro HTC Vive zcela novou úroveň realistického prožitku atmosférického kriminálního thrilleru od Rockstar Games, v němž se pustíte do řešení několika případů z původní veleúspěšné hry, mezi nimiž nechybí žhářství, vražda a další.

Hledejte stopy sbíráním, zkoumáním a manipulováním s objekty. Chopte se volantu a odvezte se na další místo činu. Pusťte se během sledování podezřelých do honiček, bitek i přestřelek. Zapisujte si poznámky a pomozte si k vyřešení případu vlastnoručními náčrty. Vyslýchejte svědky a ve městě, kde každý něco skrývá, pomocí svého důvtipu odhalte pravdu.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna