Star Wars hrou Respawnu je Jedi: Fallen Order

+ obsah do Battlefront 2.

Dobré je, že už se o ní nebude muset mluvit jako o "té third-person Star Wars akci od Respawnu". Ale jinak to bylo velmi stručné, až netušíme, co vlastně tvůrci Titanfall 2 ten uplynulý rok a půl dělali, když nám pořád nemají co ukázat.

Na EA PLAY bylo dáno na vědomí, že jejich titul se bude jmenovat Jedi: Fallen Order a že budete hrát za Jediho, tzn. i ovládat světelný meč. Vyjde až o Vánocích 2019.

Hra se bude odehrávat mezi třetí a čtvrtou epizodou Hvězdných válek, tedy v temných dobách, kdy jsou Jediové pronásledováni. To je vše, co zatím šéf studia Vince Zampella s kšiltovkou prozradil.

11

EA jinak po přiznaném "hrubém startu" neodepsali Star Wars Battlefront 2 (Alza.cz) a chystají do něj stále spoustu nového obsahu založeného na Clone Wars.

Čtyři nové postavy: General Greivous, Obi-Wan Kenobi, Count Dooku, Anakin Skywalker. Novou lokalitu s dosud největší mapou. Nový týmový režim. Nový mód na způsob Conquestu s destrukcí hlavní vesmírné lodi a dobýváním velitelských míst. Nový podrežim Starfighteru s přestřelkami pouze lodí hrdinů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna