Předseda představenstva Take 2, Strauss Zelnick, už několikrát prokázal, že má rozumné postoje a bohaté zkušenosti získané zejména díky sérii GTA (viz o údajné smrti singleplayeru či možném přechodu na PS5 ve 2020).

Nyní se v MCVUK nechal slyšet se svým názorem na služby s měsíčním předplatným typu EA Access, Origin Access či Xbox Game Pass, v jehož rámci máte za pár stovek přístup k desítkám her. Podle něj totiž nepředstavují budoucnost herního průmyslu:

"Nejsem si jistý, zda zákazníci opravdu chtějí hrát taková kvanta her měsíc co měsíc. Spíš se podle mě přiklánějí k menšímu počtu, zato vysoce kvalitních her."

K těmto službám je proto Zelnick skeptický, jelikož lidé si podle něj nepřejí mít podobné služby, kde jsou kvanta her ze starého katalogu.

1

Take 2 však nevylučují, že svou politiku někdy časem změní, pokud by se prokázalo, že tyhle služby jsou opravdu tím, co zákaznící chtějí. Pak by se prý přidali k jejich nabízení, momentálně se však do toho nikterak nehrnou.

UbiSoft do dle všeho vidí stejně. Tak jako ostatní spíš vzhlížejí k streamovanému hernímu obsahu, ačkoli jeho prosazení nejspíš ještě pár let potrvá.

O autorovi

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah