Nedávno zlevněná akční adventura ze Středozemě se opět připomíná a rozhodně o ní neslyšíme naposledy...

Middle-Earth: Shadow of War (Alza.cz) dnes dostalo v pořadí už 14. patch, který z něj definitivně odstraňuje loot-boxy (Market), takže už si v truhlách nekoupíte Orky žádnou cestou za peníze, ať máte herní měny nastřádané sebevíc. Namísto toho je musíte porazit a přinutit přidat se k vám hezky postaru samotným hraním.

Seznam dalších změn je na téměř rok staoru hru docela dlouhý: za zmínku stojí zejména vylepšení epilogu hry (nové dialogy, zredukování počtu misí nutných pro dohrání na 100% atd.), možnost dosažení vyššího levelu postavy, nové prestižní skilly, skiny a různé opravy.

1

A když je řeč o dílu Warner Bros, měli bychom dodat, že někdy ode dneška, patrně po aktualizacích PlayStation Store a Xbox Store, má být k dispozici Hitman: Summer Pack.

Jeho přínosem je, že díky němu můžete mít třetí epizodu (marocké město Marrakesh) zcela zdarma, podobně jako v jarním packu byla minule druhá epizoda. Což se před listopadovým příchodem Hitman 2 (Alza.cz) docela šikne.

Na paměti je nutné mít, že se jedná pouze o časově omezenou akci, takže to chce ji nepromeškat, protože nabídka nebude platit věčně. V této třetí epizodě máte za úkol zlikvidovat dva cíle: švédského bankéře Claus Strandberg a generála Reza Zaydana, který obsadil školu.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama