Na první pohled úplně banální funkce, ale čekání na její uvedení do provozu trvalo mnoho let. Proto je kolem tohoto oznámení velké haló, jako kdyby snad byla představena PlayStation 5.

"Je to oficiální! Změna PSN ID se stává realitou. Testování s vybranými uživateli plánujeme již brzy, pro všechny ostatní bude pak služba dostupná zpočátku roku 2019," uvedla Sony na domácím oficiálním Facebooku.

1

Během testování si lidé budou moci změnit své uživatelské jméno na PlayStation Network, kolikrát budou chtít. Po uvedení do ostrého provozu to však bezplatně půjde pouze jedenkrát. Každá další změna pak bude stát 10 eur a zvýhodněnou částku 5 eur pro předplatitele PlayStation Plus (Alza.cz).

Změnu vašeho online ID půjde provést v nastavení (Settings) nebo na profilové stránce PS4. Uživatelé budou mít možnost zobrazit u svého nového jména i to staré, aby je ostatní poznali.

Tato funkce má být kompatibilní se všemi PS4 hrami uvedenými na trh po 1. dubnu 2018, zatímco ty staré či aplikace (pro PS4 / PS3 / Vita) to nemusejí vždy podporovat. Jestliže narazíte na nějaké potíže, budete se moci vrátit k původnímu uživatelskému jménu, což má problémy vyřešit.

O autorovi

- komentáře (4)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Reklama