Začátkem ledna prakticky není dne, kdy by se nemluvilo o něčem v souvislosti s The Last of Us 2 (Alza.cz).

Nyní olej do ohně přilila Alanah Pearce, australská moderátorka a bývalá redaktorka IGN, kde pracovala tři roky (do loňského léta), takže v branži musí mít solidní kontakty.

V později smazaných tweetech zareagovala na seznam nejočekávanějších her pro 2019 slovy, že tato hra od Naughty Dog letos stoprocentně vyjde.

"Bylo mi to řečeno opakovaně různými lidmi. Nicméně neříkám, že se věci ještě nemohou změnit nebo že to je jistota, když zatím nedošlo k oficiálnímu ohlášení," uvedla na sociální síti.

0

Zatímco se někteří domnívají, že by The Last of Us 2 mohlo být cross-gen titulem, jiní ho tipují na září, protože Sony potřebuje nějakou velkou exkluzivitu na druhou polovinu roku, když v té první to už má ošéfované s Days Gone. A když je Death Stranding patrně ještě dost daleko, tudíž letošní podzim stihne jen těžko.

Netflix mezitím zareagoval na kauzu okolo očividně zkopírovaného plakátu na film What Still Remains, který byl až přehnaně podobný prvnímu dílu The Last of Us. Nyní existuje už pouze tento odlišný plakát na film:

1

Tvůrci The Last of Us 2 mezitím stále pracují na mo-capu a zdá se, že ve hře bude hodně psů - viz následující fotky ze studia:

2
3

O autorovi

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama