Adventures of Tintin oficiálně

Videohra podle Spielbergova filmu i komiksu.

UbiSoft Montpellier rozeslal oficiální tiskovku k akční adventuře Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn, která byla oznámená na pondělní E3 konferenci UbiSoftu. Podle prvních informací bude podporovat Kinect a vyjde koncem letošního roku.

Hra má vycházet ze stejnojmenného nadcházejícího filmu od Stevena Spielberga, s nímž bude sdílet lokace jako loď Karaboudjan kapitána Archibalda nebo palác Omara Ben Salaada.

Setkáte se ale třeba s protivníky z komiksu Crab With The Golden Claws, Secret of the Unicorn nebo Red Rackham's Treasure.

Postupně si zahrajete za Tintina, jeho pejska Snowyho, kapitána Haddocka i dalš postavy, kromě již zmiňovaných lokací navštívíte také severní část Sahary nebo exotické město Bagghar.

Vyjma skákání a vedení rozhovorů vás čeká i řízení letadla nebo šermování.

Celou hru budete moci absolvovat ve dvou kooperativně, kdy je přislíbena podpora vzájemné hráčské interakce, sbírání pokladů, získávání převleků či odemykání map.

Naopak v módu Challenge máte hrát proti postavám ovládaným AI a snažit se rychleji vyřešit konkrétní úkoly, jež vám hra dynamicky zadá během mise.

Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn vyjdou koncem roku, např. server Play.com ale jako datum vydání uvádí již 21. října 2011.

Adventures of Tintin - E3 trailer

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna