Akční western Lead and Gold

Oznámení nové online střílečky. 

Švédské vývojářské studio Fatshark AB (založené roku 2008), připravuje zajímavě se tvářící third person střílečku z Divokého západu nazvanou Lead and Gold: Gangs of the Wild West.

Hra je cílena pro digitální distribuci (konzole a PC) a má nabídnout toliko týmové online střílení, u něhož se přímo nabízí rozdělení hráčů do různých kategorií a tříd pro následnou taktičtější spolupráci.

Lead and Gold využívá Diesel engine, na němž už se objevilo Bionic Commando a bude jistě zajímavé sledovat, jak se mu povede v konkurenci podobně zaměřených projektů jako je aktuálně Call of Juarez: Bound in Blood, či v příštím roce příchozího Red Dead Redemption.

Bližší detaily o Lead an Gold zatím nejsou známy, včetně data vydání, takže můžete zkusit oficiální stránku, resp. počkat spolu s námi na blížící se veletrh GamesCom, na němž jsou přislíbeny další informace. Každopádně z prvního videa nevypadá Lead and Gold vůbec zle a mohlo by tak jít o další ambiciózní titul, vylepšující kredit herní nabídky v rámci služeb PlayStation Network a Xbox Live.

První obrázky zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna