Alan Wake's American Nightmare bude mít 4-5 hodin

Nové informace o XBLA spin-offu.

Dohrání chystané Xbox Live Arcade hry Alan Wake's American Nightmare bude trvat průměrnému hráči zhruba 4 až 5 hodin. Prozradili to vývojáři z Remedy.

Oskari Häkinnen v rozhovoru pro GameTrailers dále prozradil, že dohrání může trvat i něco déle podle toho, kolik vedlejších úkolů bude chtít hráč splnit.

Kromě hlavní kampaně bude také ve hře Horde mód s názvem Fight 'til Dawn, při kterém budete bojovat s vlnami nepřátel a musíte přežít do doby, než vyjde slunce. Celkem bude součástí tohoto módu pět map. Pokud je všechny dohrajete, otevře se vám další a tužší Nightmare mód.

Häkinnen také prozradil něco málo o příběhu. Na začátku své pisatelské kariéry napsal Alan Wake pár scénářů pro televizní seriál Night Springs. Nějakým způsobem se ale fikce začne přeměňovat v realitu a Alan Wake bude vržen do svých scénářů.

American Nightmare bude samostatný příběh, takže nebude vyžadována znalost původního Alana Wakea, ale bude existovat v příběhu spousta detailů odkazující na původní hru. Takže zahrání prvního dílu před touto hrou doporučeno, budete se v příběhu lépe orientovat.

Häkinnen také prozradil, že byl výrazně updatován engine, který teď bude podporovat zničitelnější prostředí a větší množství barev.

Hra by měla vyjít v polovině února pouze pro X360.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna