APB - kdy a za kolik?

Poplatkům za hraní se nevyhneme.

Online akce All Points Bulletin, které se občas přezdívá GTA MMO, má nyní datum vydání - bude to 2. července pro Evropu a 29. června pro Ameriku. V současné době probíhá uzavřená betaverze, kam se lze stále přihlásit.

Hra bude dostupná jak v klasické krabicové verzi v obchodech, tak jako digitální download. Cena je stanovena na 35 liber/50 dolarů/50 euro. Po zakoupení budete mít k dispozici 50 hodin hraní zdarma a neomezený čas pro přístup do společenských částí hry, kde budete moci upravovat svoji postavu, bavit se s hráči a obchodovat s předměty.

Pokud budete chtít hrát APB i nadále po prvotních padesáti hodinách, máte dvě možnosti. Tou první je zaplatit 6,29 euro (cca 160 Kč) za 20 hodin herního času, nebo 8,99 euro (cca 230 Kč) za 30 dnů, tak jako u většiny MMO her. Při předplacení 90 a 180 dnů budou poskytnuty mírné slevy.

Hardwarové nároky APB jsou poměrně snesitelné - minimální jsou 2 GHz Core 2 Duo procesor, 2 GB ram (3 GB pro 64 bitový systém), nVidia GeForce 7800 - 256MB, nebo něco podobného a 20 GB místa na pevném disku. Vyžadováno je i vysokorychlostní připojení k internetu.

Reklama

Přeskočit na komentáře (10)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Adam Homola

Adam Homola

Redaktor

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna