Batman: Arkham City zabere 25 hodin

10% času budete hrát za Catwoman.

Rocksteady v rozhovoru s IGN prozradili, že Batman: Arkham City vám zabere okolo 25 hodin, než sejmete všechny úhlavní bosse. Zhruba deset procent z tohoto času budete přitom hrát v roli Catwoman.

Catwoman do příběhu vstoupí docela brzy, ale její příběh se s Batmanovým dobrodružstvím bude proplétat teprve postupně. Hrdinka má disponovat hlavně užitečným bičem, jímž může podrážet nohy protivníkům a odzbojovat je.

Hrdinka má disponovat také vlastním detektivním módem Thief Vision, jež označí předměty, které lze ukrást.

Od začátku vám jinak bude otevřené celé Arkham City včetně doupat Two-Face nebo Court House. Při předváděčce hry pro IGN bylo v jednu chvíli s detektivním módem vidět 48 nepřátel na obrazovce zároveň, doposud nejvíc ze všech her v historii Batmana.

V celé hře vás čeká přes 400 úkolů, spoustu času by vám mělo zabrat také hledání Riddlerových trofejí. Jejich lokace se ale dozvíte jenom tím, když budete vyslýchat Riddlerovy informanty, a k získání každé trofeje bude třeba zmáknout jeden konkrétní puzzle - např. zachránit rukojmí, uprchnout sekáčkům nebo nešlápnout na mokrou podlahu pod proudem.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna