Dočkáme se Heavy Rain na PC?

Hra se objevila na stránkách nVidie.

nVidia má na svých stránkách seznam her, které podporují nebo budou podporovat jejich technologii PhysX. A je mezi nimi i pár překvapení.

V seznamu se například objevuje Heavy Rain od Quantic Dream, což kdyby se ukázalo jako pravda, šlo by o první exkluzivní PS3 hru od Sony, jež by se dostala v předělávce také na PC. Mnohem pravděpodobnější ale je, že seznam není příliš aktuální.

Heavy Rain měl totiž původně mít také PC verzi využívající PhysX, ale když se v Quantic Dream rozhodli, že bude titul pouze na PS3 a dohodli se se Sony na financování projektu, fyzikální engine změnili na Havok. Takhle by museli kvůli PC verzi opět měnit celý engine na PhysX? Velmi nepravděpodobné. Navíc Sony před rokem jasně řekla, že Heavy Rain je realizovatelné pouze na PS3 a přece by nám nekecala.

V onom podivném seznamu nVidie je uváděna také PC verze Haze, která byla spolu s X360 verzí už dávno zrušena a hra vyšla pouze na Playstation 3 v roce 2008. Seznam uvádí také nerealizovanou PC verzi Gears of War 2.

Produktový manažer nVidie pro střední Evropu Igor Staněk, který běžně vídá spoustu ještě neoznámených her v předstihu a dostává utajované informace, o Heavy Rain pro PC v životě neslyšel. Zdá se mu to jen jako chyba.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna