Nejočekávanější hra současnosti?

Průzkum říká - Halo 3: ODST.

Červnový průzkum americké společnosti OTX, který každý týden obnášel dotazování cca tisícovky vybraných respondentů, vynesl na světlo trochu překvapivé zjištění. Po E3 se na pozici zdaleka nejvíce očekávané hry totiž dostala střílečka Halo 3: ODST, s velkým odstupem následovaná tituly New Super Mario Bros. pro Wii, resp. God of War 3 pro PS3. Mezi padesátkou nejvíce vyhlížených her pak zcela absentují potenciální hity typu Forza Motorsport 3 nebo Alan Wake pro X360, či nejlepší hra výstavy E3 - Uncharted 2.

Nicméně akce v Halo 3: ODST měla vysoké preference už před E3, jakkoliv je výstava v Los Angeles ještě dále umocnila. Ze tří nejvýše umístěných her se tak největšímu nárůstu pozornosti může těšit fantasy počin God of War 3 od Sony, se kterým se ovšem počítá až na konci prvního čtvrtletí příštího roku. Uvedené ovšem zcela jasně dokumentuje důležitost exkluzivního obsahu pro tu kterou herní platformu. Kompletní pohled na aktuálně vůbec nejočekávanější tituly najdete tady.

Bez zajímavosti není nakonec ani povědomí, o jaké že hry je tady největší zájem toho druhu, že jsou hráči ochotní si je předobjednat. V tomhle žebříčku jsou na tom pro změnu nejlépe Modern Warfare 2 a Starcraft II. Další díl z Call of Duty série odráží oddanou a velice početnou herní komunitu, stojící za online multiplayerem. U nového produktu z dílen Blizzardu pak bude zřejmě na vině předlouhé čekání a jistá kvalita Blizzardí herní produkce.

A jaká je vlastně vaše nejočekávanější hra?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zahájena beta Back 4 Blood

Jak na předčasný přístup?

10. srpna v šest večer proběhne vysílání Microsoftu o nezávislých hrách

Včetně oznámení od Rebellionu či Chump Squad, tvůrců The Artful Escape, Ollie Ollie World a Library of Ruina.

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna