Nová protipirátská ochrana Batmana

Deaktivuje ve hře některé funkce.

Ochrany PC verzí her většinou nefungují, ale Eidos se tentokrát docela vytáhl. Když se Batman: Arkham Asylum objevil v pirátské verzi na internetu, byl téměř nehratelný. To vše díky nové, vymakané protipirátské ochraně Eidosu.

Ten sice implementoval do hry klasickou SecuROM ochranu, ale očividně nejen tu. Po překonání SecuROM se sice hra spustila, ale přesto nefungovala, jak měla.

Pár lidí se krásně nachytalo na oficiálním fóru Eidosu. Když jeden z uživatelů na fóru napsal, že když chce skákat z velkých výšek, Batman se pořád snaží roztáhnout plášť, ale nikdy to neudělá, odpověď byla docela vtipná: "Nejde o chybu v kódu hry, jde o chybu ve tvém morálním kódu."

Eidosu se totiž podařilo implementovat do hry to, že rozezná, když je překonán SecuROM, ale pořád pozná, že hru někdo upirátil a deaktivuje ve hře například funkci "glide". Čili hru stěží dohrajete (první verze pirátské hry vám doporučovaly hru vždy uložit a pak nahrát, občas tak problém zmizel - krásně otravné).

Samozřejmě, moc dlouho to nevydrželo a už je na internetu k dispozici verze, která je zcela funkční. Inu, ale za pokus to stálo.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna