Oznámení multiplayerové Batman FPS

Od tvůrců F.E.A.R. k downloadu +artwork.

Jak zaměstnat své herní studio, které nemá do čeho píchnout, aby nemuselo propouštět nebo být zavřeno, ale zároveň mu nevěříme natolik nebo nechceme svěřit tolik peněz, aby mohlo vytvořit plnohodnotnou krabicovou hru s vývojem dva roky? Před touto otázkou asi stál vydavatel Warner Bros., když přemýšlel, co podniknout dál s tvůrci série F.E.A.R. z Monolithu (autoři prvního a druhého dílu, trojku udělali Day 1 Studios).

Nakonec se rozhodl využít držení práv na populární značku Batman a vedle říjnového Arkham City připravit další podobnou akci, kterou dnes oficiálně potvrdil. Jmenuje se zvláštně Gotham City Impostors a půjde o multiplayerovou first-person střílečku pro PC, PS3 a X360. Bude šířena pouze digitální distribucí, což signalizuje, že ji výrobce tak moc nevěří nebo že hra může být menšího rozsahu.

Slibována je možnost uživatelského přizpůsobení herních postav, mezi nimiž samozřejmě budou vynikat dva odvěcí rivalové: Batman a Joker. Ostatně celá hra bude inspirována reáliemi DC Comics - kostýmy, technickými udělátkami a tradičními i smyšlenými zbraněmi, kterými se budou kompetitivně mastit týmy hrdinů s antihrdiny.

Datum vydání Gotham City Imposters není známo - první artwork:

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna