Patche pro AC Brotherhood a Dragon Age

Večer také pro Homefront PS3.

UbiSoft dnes vydal patch v1.01 pro PC verzi Assassin's Creed: Brotherhood. Čítá celkem 42 MB a stáhnout si ho můžete automaticky skrz hru, takže není třeba nic dalšího řešit, nebo alternativně českou verzi updatu z tohoto linku. Případně anglický patch odsud

Update by měl odstranit několik základních bugů a problémů s hratelností singleplayeru i síťové hry, např. že za určitých podmínek hráči nemohli spustit přídavek Da Vinci Disappearance nebo se zbavit nekonečně se loadujícího herního menu.

Také PC verze Dragon Age II se dočkala prvního patche na verzi 1.01. Ke stažení je ze stránek BioWare, na Steamu se vám aktualizace nahraje sama od sebe.

Tento update spravuje problémové ukládání her na jednojádrových procesorech, několik bugů s ovládáním nebo ve verzi pro Steam specifický problém, kdy po přepnutí jazyků postavy přestaly mluvit.

Po včerejším PC hotfixu akce Homefront se identického patche dnes večer dočkají také majitelé PlayStation 3. Update opraví především několik míst, kde hra zamrzala, nedokonalosti v pingování serverů nebo potíže s přidáváním se do síťových her, píše se na homepage hry. Pracuje se už také na Homefront patchi pro Xbox 360.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna