Vydavatel THQ se chystá na prodej?

Ruší plány na rok 2014. (aktualizace)

aktualizace - THQ vydalo tiskovou zprávu, ve které veškeré informace popírá. Říkají v ní, že plány na 2014 nezrušili a že o osudu Warhammer MMO ještě není rozhodnuto. Čímž vlastně jen potvrdili, že na spekulacích přeci jen něco bude. Podle zdrojů GamesIndustry.biz je Warhammer MMO k dispozici k prodeji jiným společnostem

O víkendu se začaly Twitterem šířit spekulace, že velké herní vydavatelství THQ se možná připravuje na prodej. Tvrdí se totiž, že společnost zrušila všechny naplánované projekty na rok 2014.

Kevin Dent, známý herní novinář, na Twitteru prozradil, že THQ zrušilo MMO, na které pracovali pod licencí The Games Workshop - což znamená Warhammer 40,000: Dark Millenium Online. Dent dále říká, že THQ zrušilo i všechny další projekty, které měly vyjít v roce 2014 a začínají pomalu vyjednávat o navrácení zakoupených licencí jejich majitelům. Učinili tak například u licencí, které mají od Disneyho.

Podle Denta je důvod takové činnosti naprosto jasný. THQ se chystá na odprodání. "Potřebují získat co nejvíc finanční hotovosti," řekl. Dodal také, že současná cena za jednu akcii je 66 centů, zatímco v minulém roce šlo o 6 dolarů.

THQ patří licence na sérii Warhammer 40,000, ale také na bojové hry WWE a UFC. Společnost THQ má také série Red Faction a Saints Row.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna