If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Časový rozvrh E3 2017 konferencí

Infografika Eurogameru + co kde čekat.

Jako každý rok to pro hráče ve střední Evropě není žádná sláva kvůli devítihodinovému časovému posunu oproti Kalifornii.

Pozitivem letošního ročníku E3 je alespoň to, že konference jsou chytřeji rozfázovány do delšího časového úseku, takže zprávy z jedné nebudou po pár hodinách přebity něčím dalším, což rozhodně ocení všichni zúčastnění.

Eurogamer pro vás připravil přehlednou infografiku, abyste věděli, co se kdy bude dít. Na našich stránkách samozřejmě naleznete streamy či linky na živé vysílání každé významné E3 konference.

Ještě v průběhu jejich konání budeme publikovat nové trailery či důležitá oznámení - obvykle hned do pár desítek vteřin či několik minut poté, co zazní na pódiu - na nejrychlejší české zpravodajství z E3 jste ostatně za ty roky už asi zvyklí a i letos se na Eurogamer můžete spolehnout.

Vše vypukne v sobotu v 9 večer s EA konferencí, kde uvidíme první záběry z Need for Speed Payback, FIFA 18 (přijde Cristiano Ronaldo?), mulťák Star Wars Battlefront 2, DLC pro Battlefront 1 a dvě ještě neohlášené hry.

V neděli večer si budete muset na xboxovou konferenci počkat až do 23. hodiny, ale díky konzoli Project Scorpio by to mělo stát za to. Doufáme v oznámení její ceny i termínu, stejně tak jistě dojde na exkluzivní hry jako Forza či State of Decay 2. Trvat by vše mělo více než 90 minut kvůli vysokému počtu her.

Pondělí bude přát ranním ptáčatům, která si v 6 hodin ráno nenechají ujít novinky od Bethesdy, mezi něž by měl patřit nový Wolfenstein, The Evil Within 2, Fallout 4 VR a snad i něco ještě nespekulovaného.

V pondělí od 19:00 vás nejprve rozehřeje (minulé roky nepříliš oslnivá) PC Gaming Show, kterou by si měli pustit minimálně fanoušci XCOM 2 díky vábení na DLC či datadisk.

Ten pravý nášup ovšem vypukne až v pondělí ve 22 hodin s E3 konferencí UbiSoftu, kterou opanuje Assasins Creed z Egypta, vedle prvního gameplay dema Far Cry 5, The Crew 2, South Parku i nějaké nové značky, prý schované na výstavu.

Nejvíce se budete muset nadopovat energy-drinky v noci z pondělí na úterý, protože konference Sony začne pro nás nešťastně ve 3 hodiny ráno. Zatímco Death Stranding a Kojimu nečekejte, těšte se určitě na reboot God of War, rozšíření Uncharted 4, Days Gone, Detroit a plno dalších exkluzivit či překvapení, mimojiné od japonských studií.

Comments