Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassin's Creed III z 2. světové?

Ubisoft už přemýšlí o třetím dílu.

Že se dočkáme třetího dílu Assassin's Creed, to asi nikoho nepřekvapí. Mluví se o tom už nějakou dobu. Zajímavé je ale historické zasazení, ve kterém by se trojka mohla odehrávat. Ubisoft uvažuje, že by AC3 mohlo být zasazeno do období 2. světové války. Se zabijákem ženou.

Podle producenta Sébastiena Puela, který poskytl rozhovor časopisu Xbox World 360, by hrdinka dávala smysl, pokud by se hra odehrávala v období 2. světové války, kdy ekonomiku ovládaly ve Francii a Anglii ženy. "Abychom mohli mít hrdinku, nejprve musíme vymyslet období, ve kterém by to dávalo smysl. Časové období je tak naše prvotní inspirace, ale pokud bychom se bavili například o druhé světové válce, smysl by to dávalo."

Původně měla být série Assassin's Creed trilogií, ale s úspěchem prvního dílu Ubisoft prohlásil, že nás čeká dlouhá herní série. "Na Assassin's Creed je výborné, že můžete pořád vytvářet nová a nová pokračování," řekl časopisu kreativní ředitel Patrice Fortier. "Lidé se nás pořád ptají, zda bude po dvojce také trojka. Vždyť mi můžeme udělat i pětatřicátý díl!"

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed

PS3, Xbox 360, PC

Assassin's Creed II

PS3, Xbox 360, PC, Mac

See 1 more
Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments