If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassin's Creed hrálo 35 milionů lidí

UbiSoft totiž započítal i piráty a bazarovky.

V rozhovoru serveru Joystiq s kreativním režisérem Assassin's Creed 2 - jímž je Patrice Désilets z Ubisoftu, zaznělo hodně zajímavé info. Nejprve tolik, že první díl Assassin's Creed měl dosud prodat na 8 milionů kusů. Počítáno ve verzích pro konzole PS3 a X360 (od roku 2007) a následně i pro PC (od roku 2008).

Nicméně výsledné číslo zohledňující, kolik po něm celkem sáhlo hráčů, může být výrazně vyšší. Désilets tu mluví o celkem 35 milionech hráčů, kteří si dost možná vyzkoušeli jejich hit skrze půjčovny her, skrze prodeje bazarových kopií a do zmíněného odhadu je navíc započítána i pirátská scéna.

Tím ale výčet překvapení nekončí. Navzdory velké kritice stran repetetivnosti Assassin's Creed tu Désilets mluví také o velkém počtu hráčů, co tuhle hru zkompletovali. Alespoň tedy v případě X360 verze, kde se dalo z Achievementů odečíst, že 35% lidí, co si hru pro tuhle konzoli zakoupilo, ji také dohrálo až do úplného konce. Což není ale vůbec špatná statistika. Uvidíme, jak si v tomhle směru povede ve všech ohledech vylepšená dvojka…

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed

PS3, Xbox 360, PSP, PC

Related topics
About the Author
Comments