If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

BBC: Move je přesnější než Kinect

MS má navíc pořád problémy s lagem.

Technologický expert britské stanice BBC Rory Cellan-Jones tvrdí, že po otestování Move od Sony a Kinect od Microsoftu musí říct, že Move mu připadá mnohem přesnější.

Půl hodiny si hrál s Kinectem, zařízením, které jsme dříve znali jakožto Natal a řekl: "Chápu, co lidi láká na tom poskakovat před obrazovkou bez žádného ovladače v ruce, ale pořád nejsem přesvědčen. Zatím funguje docela dobře u rodinných hříček podobných těm na Wii - kde nepotřebujete příliš přesnosti - ale nedokážu si tu věc představit například u střílečky."

Když pak zkusil hrát s Move, byl mnohem nadšenější: "Řešení Sony není tak radikální, pořád máte ovladač, takže hraní není tak fyzicky náročné, ale je mnohem přesnější. Sony nám ukázalo stolní tenis, který se hrál opravdu jako skutečný. Nic podobného nebylo ještě k vidění."

Kinect má navíc u některých her pořád problémy se zpožděním, s lagem. Náš mateřský web Eurogamer.net měl možnost vyzkoušet si hru Kinect Sports, která obsahuje šest různých disciplín - box, bowling, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis a běh na trati. Všechny disciplíny trpěly lagem, ačkoliv výrobce Rare tvrdí, že je maximálně 150 ms. Přesto je očividně při hraní patrný.

Tagged With

Comments