If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

BioWare Austin prý pracují na předělávce Star Wars: Knights of the Old Republic

Mají pracovat na prototypu.

Star Wars: Knights of the Old Republic patří bezesporu mezi absolutně nejlepší Star Wars hry a velmi často se zařazuje do žebříčků nejlepších RPG. Proto je velmi zajímavá informace od novináře Liama Robertsona, že by se mělo pracovat na remaku/kompletní předělávce hry.

BioWare Austin, studio, které v současnosti pracuje na MMO The Old Republic, podle něj pracuje na prototypu předělávky KOTORu. Podle informací Robertsona přímo ze studia se v Austinu už pracuje pouze a výhradně na Star Wars titulech.

Prototyp remaku je jeden z nich. "Netuším, kdy by měla hra vyjít, ale vyvíjí se už nějakou dobu," řekl v podcastu. "Slyšel jsem, že už nejde tak úplně o remake, ale začalo to jako remake. Teď to jde od základů remaku svou vlastní, původní cestou. Asi uvidíme, jak to nakonec dopadne, ale dělají prototyp." Hra by se podle něj měla držet nového Star Wars příběhového kanónu.

Zajímavé také je, že původní scenárista KOTORu, Drew Karpyshyn, v roce 2012 odešel z BioWare, ale v roce 2015 se do společnosti vrátil. Na čempak asi pracuje, když to nebyl Mass Effect: Andromeda?

Star Wars: Knights of the Old Republic vyšlo v roce 2003. O rok později vyšlo pokračování The Sith Lord od Obsidianu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Android, iOS, Xbox, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments