Skip to main content

Black Friday slevy 2021: Které hry budou mít sníženou cenu?

Únik letáků z Německa i USA s extra lákavou nabídkou.

Černý pátek aneb Black Friday letos připadá na 26. listopadu 2021, tedy téměř za dva týdny. Přesto už utekly nebo byly zveřejněny letáky, co přesně se v této slevové akci objeví, resp. na co si počkat, abyste zbytečně neplatili plnou cenu za něco, co půjde dolu.

Americký Wal-Mart uvádí, že sundá ceny i říjnových novinek, jako Far Cry 6 nebo Guardians of the Galaxy, které se tam prý pořídí už za 35 dolarů, tzn. téměř o polovinu oproti ceně v době uvedení před měsícem.

Na pouhých 25 dolarů mají spadnout zářijové Deathloop, květnové Mass Effect: Legendary Edition, případně starší Monster Hunter Rise a Mortal Kombat 11 (který mimochodem má přibýt i do Xbox Game Pass).

Chybu člověk rozhodně neudělá s květnovým hitem Resident Evil Village jen za 20 dolarů, případně s loňskými bestsellery The Last of Us 2 či Assassins Creed Valhalla.

Jiný americký řetězec Meijer zase zmiňuje 40 dolarů u Far Cry 6, 30 dolarů u Guardians of the Galaxy, FIFA 22, NHL 22 a Sackboy: A Big Adventure, případně 60 dolarů u nextgen verzí Call of Duty Vanguard a Battlefield 2042, které by tak spadly o deset dolarů.

Z Německa zase unikly materiály týkající se tamního Black Friday výprodeje Sony. U našich sousedů má vypuknout 19. listopadu a skončit 29. listopadu.

Uživatel Twitteru Nerdpfleger vyfotil následující:

Zlevněny mají být hry Ratchet & Clank: Rift Apart a Death Stranding: Director's Cut, stejně jako PS4 klasiky Gran Turismo Sport a Ghost of Tsushima. Zvýhodněno by prý mělo být i roční předplatné služby PlayStation Plus a to o 33 procent.

Read this next