Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Začala se natáčet třetí řada seriálového Zaklínače

Fotka a zápletka.

Netflix před pár okamžiky oficiálně oznámil, že bylo zahájeno natáčení už třetí řady oblíbeného seriálu Zaklínač na motivy akčních RPG od polského CD Projektu Red a knih od autora Andrzej Sapkowski. Jako důkaz přihodil fotku, kterou vidíte výše. Jsou na ní herci Henry Cavill, Freya Allan a Anya Chalotra, kteří čekají na židličkách v zasněženém venkovním prostředí, než se ujmou svých rolí.

Současně byla odkryta příběhová zápletka pro tuto nadcházející sezónu.

"Zatímco kouzelníci a potvory z Kontinentu soupeří o její zajmutí, Geralt vezme Ciri pod svou ochranu, aby ochránil svou nově sjednocenou rodinu proti všem, kdo se ji snaží zničit. Vybavena tréninkem magie od Ciri, Yennefer se vypraví do chráněných lesů Aretuza, kde doufá, že objeví více o dívčích nevyužitých silách. Namisto toho však zjistí, že se ocitla uprostřed bojiště politické korupce, temné magie a zrady. Musí tedy opětovat boj, vsadit na něj úplně všechno, nebo riskuje, že jeden ztratí druhého navždy".

Druhá řada měla premiéru teprve 17. prosince 2021, měla osm epizod a byla opět mimořádně populární - i zařídila větší odbyt herní série Zaklínač, která v aktuálním čtvrtletí obdrží nextgen upgrade zdarma.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Witcher 3: Wild Hunt

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments