Skip to main content

Lidé zneužívají chybu s PlayStation Now pro ušetření na novém PS Plus Premium

Trik asi nebude fungovat dlouho...

Jak známo, až v červnu odstartuje nová podoba předplatného PlayStation Plus, tak nejvyšší (nejlepší) úroveň členství Premium bude stát 120 eur ročně.

Současně se ví, že stávající předplatné (už samostatně nepokračujícího) PlayStation Now bude převedeno (prodlouženo) právě na kategorii PS Plus Premium.

Někteří uživatelé konzole díky tomu přišli na trik, jak se dá ušetřit docela nemalá částka, konkrétně 60 dolarů, tedy asi 1300 českých korun.

Sony totiž stále umožňuje v desktopové verzi svého webu pořídit si PS Now na 12 měsíčů jen za 50 liber či 60 amerických dolarů. To se od června přemění právě na PS Plus Premium s přístupem ke 400 plným hrám pro PS4 a PS5, plus 340 her ze starších generací PlayStation.

Návod, jak na to, dnes zveřejnil uživatel Wario64 na Twitteru:

Dá se předpokládat, že velmi brzy bude zamezeno, aby se to dalo takto obejít (a ušetřit), ostatně z konzole ani z mobilu už tato nabídka PS Now není dostupná.

Podrobný návod, jak to udělat, je například na IGN. Zatím se přitom nezdá, že by Sony tyto uživatele nějak potrestala či jim členství odebrala.

Read this next