Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blíží se Ninja Gaiden Sigma 2

Exkluzivní akce pro konzoli PS3.

Už 2. října se na evropském PS3 trhu objeví pokračování akční podívané od Tecmo - hra Ninja Gaiden Sigma 2, postavené na zcela novém herním enginu, s řadou prima vychytávek a online kooperativním módem!

V hlavní roli bude znovu ninja jménem Ryu Hayabusa, který zde bude chtít pomstít svůj klan a současně zabránit zničení lidské rasy. Naštěstí na takhle obtížný úkol nebude sám, je avizováno několik dalších hratelných postav jako Ayane ze série Dead or Alive. U níž lze očekávat mimo jiné odlišný bojový styl.

Vedle hlavní příběhové kampaně se 17 úrovněmi vás čeká ještě 10 bonusových, speciálně designovaných pro zmíněný co-op režim pro dva hráče. A výzva v podobě čtyř stupňů obtížnosti s možností vybrat nepřátele pro danou pasáž v závislosti na dosažených úspěších.

V singleplayerové kampani se zase máte nadít stále silnějších oponentů, co mají různě reagovat na vaše aktivity a momentální vývoj situace. Samozřejmě, že hlavní náplní hry bude opět hodně rychlý a propracovaný boj a to za dopomoci řady typických sečných zbraní pro tohle univerzum. S postupujícím časem bude možné zbraně vylepšovat a získávat další bojové techniky.

Dle vyjádření distributora HYPE s.r.o. se hra Ninja Gaiden Sigma 2 objeví v Česku ve stejný den, jako ve zbytku Evropy - tedy 2. října. Zakoupit si ji můžete kupř. na Xzone - za 1399 Kč.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Ninja Gaiden Sigma 2

PS4, Xbox One, PS3, PC, Nintendo Switch

Related topics
PS3
About the Author
Comments