If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bonusové vozidlo k WRC 6

Co za předobjednávku?

Společnosti Bigben a Kylotonn Racing Games představily předobjednávkový bonus pro WRC 6, oficiální videohru FIA World Rally Championship (WRC) 2016, která vyjde 7. října na PlayStation®4, Xbox One a PC.

Hráči, kteří si WRC 6 předobjednají u vybraných obchodních partnerů (Alza.cz), získají jako exkluzivní bonus, testovací vůz YARIS WRC (Toyota Gazoo Racing) od výrobce, který se letos triumfálně vrací do soutěže.

Toyota se účastnila World Rally Championship (WRC) v letech 1973 až 1999, kdy stanovila rekord se třemi mistrovstvími Manufacturer's World Championships a čtyřmi Driver's World Championships. Po více než 5000 kilometrech soukromých testů v roce 2016 je Toyota díky zcela novému zkušebnímu vozidlu YARIS WRC Test car připravena na svůj dlouho očekáváný návrat v sezóně 2017.

Hráči, kteří si hru WRC 6 na PlayStation®4, Xbox One nebo PC předobjednají u partnerů Comgadu, budou moct usednout za volant tohoto zcela nového vozidla ještě před začátkem nové sezóny! YARIS WRC Test car bude dostupné ve všech herních režimech ve WRC 6, včetně online režimů. Jak známo, jedná se o hru dle sezóny 2016 FIA World Rally Championship (WRC). Obsáhne 14 závodů WRC, všechny oficiální závodníky a týmy WRC a také široký výběr závodníků WRC 2 a Junior WRC.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments