If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude Halo film režírovat Spielberg?

Tvrdí to francouzská tisková zpráva.

Od té doby, co se Peterovi Jacksonovi rozpadl film podle série Halo pod rukama, se už moc nevěřilo, že by snad ještě někdy vznikl. Teď se ale objevily nové spekulace. A všechno způsobila jedna tisková zpráva z Francie.

Zrovna tam totiž vychází nová kniha Halo: Crytum a v tiskové zprávě, na kterou se můžete podívat dole pod článkem, se docela nenápadně píše:

"Filmová adaptace se bude natáčet v roce 2012. Budou na ní pracovat dvě velká jména amerického filmu: Steven Spielberg a DreamWorks."

Není tajemstvím, že Steven Spielberg se snažil filmová práva na Halo sérii získat už před nějakým časem a o jeho spojení s filmovou adaptaci se v minulosti mluvilo už několikrát, takže je otázka, zda PR agentura ve Francii pouze nevzala internetové drby jako fakt… Nebo prozradili něco, co zatím prozradit neměli.

Steven Spielberg se v roce 2009 snažil získat scénář vycházející z Halo The Fall of Reach, což je kniha odehrávající se ještě před prvním herním dílem. Když se pak rozpadl projekt Petera Jacksona, Microsoft řekl, že Halo film jednou vznikne a klidně si ho budou financovat celý sami.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments